fotografická expedice Dolomity.

Nejkrásnější horská oblast v Evropě

Malebné prostředí

Dolomity jsou ta nejkrásnější horská oblast v Evropě.

Fotogenické lokace

Projedeme má nejoblíbenější, pečlivě vybraná místa.

Nastavení fototechniky

Společně si projdeme osvědčené postupy nastavení fototechniky.

Co nás vlastně čeká?

Nečekejte nic než nezpočet malebných lokací a naše neprůstřelná instruktáž hlavně o tom, jak dané scenérie vyfotit, abyste z daného místa doslova vyždímali maximum energie a tuto energii usměrnili do svých neopakovatelných snímků. Možná takovou expedici absolvujete jenom jednou v životě a už se nebude opakovat. Ukážu vám jak je možné z naši expedice dostat co možná nejvíce a přitom nebýt ve stresu. Vydáme se na místa, která jsou skutečným rájem pro každého fotografa. Expedice je určená pro začínající a také pokročilé fotografy, kteří rádi cestují a poznávají nová místa. 

R

1. den

Den naší expedice odstartujeme večerním focením u jezera Lago Dobbiaco, které se také nazývá jako brána Dolomit. Potom se ubytujeme v horském hotelu a připravíme se na následující dny. Projdeme si teoretickou část od plánování až po nastavení fotoaparátu.

 

R

2. den

Ráno se vydáme na východ slunce na krásné místo k jezeru Lago Antorno, kde jsou unikátní výhledy do krajiny na vysoké horské štíty.  Ukážeme si v praxi různé fotografické techniky.

Na večerní focení se přesuneme na focení Tre Cime, kde je spoustu zajímavých námětů na focení. V případě dobré čisté oblohy vyfotíme i noční fotografie.

R

3. den

Během třetího dne navštívíme moje nejoblíbenější místa Cinque Torri, jezero Lago Limides a průsmyk Passo Falzarego.

R

4. den

Poslední den naší foto-expedice budeme fotit východ slunce v průsmyku Passo Giau, která nabízí velké množství různých kompozicí. Následně se odebereme na hotel, kde se zabalíme, zhodnotíme kurz a vyrazíme domů.

R

Dodatkové informace

Program fotokurzu si dovolují pořadatelé změnit podle aktuálních meteorologických podmínek na místě tak, aby bylo možné uskutečnit co nejvíce úspěšného fotografování v terénu. 

Uvedený program je dobrovolný, místa na fotografování jsou v docházkové vzdálenosti od parkovišť a zastávek BUS 

V průběhu celého kurzu pak bude probíhat individuální diskuse na různá témata: ovládání fotografické techniky, teorie krajinářské fotografie, výbava pro krajinářskou fotografii, panoramatické fotografie, diskuze na téma přírody a krajiny obecně. 

Doporučené vybavení

Digitální zrcadlovka, objektivy různých ohnisek – od širokoúhlých až po teleobjektivy, stabilní a pevný stativ, kabelová spoušť nebo aplikace v mobilu, která umožňuje režim Bulb!.

Batoh na fototechniku a nějaké oblečení, svačinu a pití. Teplé oblečení, kvalitní obuv, čepice, rukavice, čelovku.

Dobrovolně vlastní notebook s Adobe PS či jinými editačními programy. Veškeré naše úpravy probíhají v Adobe Photoshop, Lightroom a programech na skládání fotek, které jsou zdarma. 

Ráno a večer budeme řešit stravu v ubytování, oběd vyřešíme operativně. Nezapomeňte popřípadě léky, které pravidelně užíváte. 

Co je v ceně a co ne?

služby dvou lektorů po celou dobu kurzu

výukové materiály

doprava na místo

strava

ubytování

pojištění

Cena 14 000 Kč

záloha 14 000 Kč

Storno podmínky nad rámec Všeobecných obchodních podmínek

1) V souvislosti s epidemií Covid-19 a nařízením vlády v ČR i jinde v Evropě bere zákazník na vědomí, že pro vstup do obou zemí může odpovědný orgán vyžadovat očkování nebo negativní test na Covid-19. V takovém případě je na zákazníkovi, aby si očkování nebo výsledky testu opatřil na své náklady, pokud trvá jeho vůle zúčastnit se kurzu. Pokud z tohoto důvodu se zákazník nechce zúčastnit kurzu, řídí se storno podmínkami uvedenými ve Všeobecných smluvních podmínkách. Pokud bude výsledek testu pozitivní a zákazník tak nebude moct odcestovat, propadá 50 % zálohy za kurz pořadateli. Ze zbylé částky bude vystaven voucher na kurz dle výběru pořádaný pořadatelem v průběhu roku 2021. Zbytek bude vrácen klentovi. 

2) Pokud bude zákazníkovi úředně nařízena karanténa v souvislosti s Covid-19 a konec karantény bude až po zahájení kurzu, propadá 50 % zálohy za kurz pořadateli. Ze zbylé částky bude vystaven voucher na kurz dle výběru pořádaný pořadatelem v průběhu roku 2021. Zbytek bude vrácen klentovi. Zákazník se samozřejmě může na kurz dostavit později, ale nepřísluší mu v takovém případě žádná kompenzace. 

3) Dále pokud v souvislosti s epidemií Covid-19 dojde ke zrušení kurzu ze strany pořadatele z důvodu nařízení vlády (vlád), které zakazuje nebo omezuje pořádaní takovýchto akcí, budou veškeré platby zákazníkům vráceny v plné výši. Zákazníkům však nepřísluší žádná další náhrada. 

100% zabezpečená transakce

Chráníme vaše údaje

Unikátní workshop

Fakturační údaje

Další informace

Vaše objednávka

Workshop Dolomity - červenec
22.-26. červenec
14.000,00 
Workshop Dolomity - říjen
říjen - bude upřesněno
14.000,00 

Vaše objednávka

Produkt Mezisoučet
Workshop Dolomity - říjen

Počet zbývajících míst %s

  × 1
14.000,00 
Mezisoučet 14.000,00 
Cena celkem 14.000,00 
  • Proveďte platbu přímo na náš účet. Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.

POZOR SPECIÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE KDYŽ OBJEDNÁTE DALŠÍ KURZ!
Objednejte spolu s workshopem i kurz ovládání nejlepšího grafického programu Adobe Photoshop a dostanete ho za cenu zlevněnou o 500 Kč. Nyní místo 6999 Kč pouze 6499 Kč. Neváhejte, tato nabídka se už nebude opakovat!