praktické skupinové fotografické workshopy

Fotografické Workshopy v česku
a v zahraničí.

Darujte zážitek, darujte workshop anebo fotokurz

Všechny pořádané skupinové fotografické kurzy a individuální kurzy můžete zakoupit i jako dárek pro vaše blízké a známé. Stačí si jen vybrat hodnotu dárkového poukazu a já vám jej obratem zašlu.

Pro objednávku dárkového poukazu vypište kontaktní formulář a do zprávy nám napište jeho výši. Poukaz vám zašlu buď v papírové anebo v digitální podobě.

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ

Papírová / elektronická forma

8 + 6 =

Vítejte ve světě nekonečných přírodních scenérií

Pojďte se mnou zachytit magii divoké přírody. Ukážu vám jak!

Když se zpětně podívám na kteroukoliv ze svých fotografií jsem rázem na cestě zpět v čase. Znovu stojím na místě, kde netrpělivě vyhlížím první paprsky slunce, znovu cítím chladivý mráz nebo slyším šum listí v korunách stromů. Fotka, kterou vytvoříte je navždy jen vaše, je to váš příběh, je váš čas, vaše energie, kousek z vás, vašeho života.

Budu vděčný, když se na cestě za vaší fotografií potkáme. Rád budu tím, kdo vám pomůže poznat a pochopit co znamená fotit srdcem.

Filter Categories
Všechny
V Česku
V zahraničí
 • 12. - 14.
  KVĚTEN
  České Středohoří - PLNĚ OBSAZENO
  Víkendové fotokurzy v Českém Středohoří jsou zaměřené na fotografování v terénu a následný postprocess. Nezáleží, jestli s fotografováním začínáte, ne...
 • 9. - 11.
  ČERVEN
  Šumava - PLNĚ OBSAZENO
  Šumava je nádherná na různé přírodní scenérie, ať už to jsou potoky, říčky, stromy a slatě. Využijeme na maximum to co Šumava v rámci České republiky ...
 • 18. - 25.
  BŘEZEN
  La Palma - PLNĚ OBSAZENO
  Jarní workshop v nejkrásnějších horách Evropy. Navštívíme nová místa, kde se naučíme spoustu fotografických technik v terénu a také.
 • 14. - 18.
  ŘÍJEN
  Dolomity - PLNĚ OBSAZENO
  Jarní workshop v nejkrásnějších horách Evropy. Navštívíme nová místa, kde se naučíme spoustu fotografických technik v terénu a také.