fotografický workshop
zimní krkonoše

Fotografické dobrodružství tam, kde to střeží bájný duch Krakonoš

Malebné prostředí

Krkonoše vydají krási svých meandrů, horských vodopádů a noční oblohy.

Fotogenické lokace

Projdeme několik nejkrásnějších lokací a vyfotíme mnoho krásných snímků.

Nastavení fototechniky

Společně si projdeme osvědčené postupy nastavení fototechniky.

Co nás vlastně čeká?

Víkendové Fotokurzy v Krkonoších jsou zaměřené na fotografování v terénu a následný postprocess. Nezáleží, jestli s fotografováním začínáte, nebo vám termíny jako RAW či expoziční bracketing nejsou cizí. Fotokurzy v Krkonoších nabízí během třídenní výuky vše, co by měl fotograf krajiny umět.

Předpokládaná místa na fotografování

Labský vodopád, Sněžné jámy, Vysoké kolo, Pančavský vodopád, Kotel 

V průběhu celého workshopu pak bude probíhat neustále individuální diskuse na různá témata: ovládání fotografické techniky, teorie krajinářské fotografie, výbava pro krajinářskou fotografii, panoramatické fotografie, diskuze na téma přírody a krajiny obecně. 

 Uvedený program berte jako orientační (předpokládaný). V případě nepříznivého počasí může dojít k jeho změně a můžeme se zaměřit na fotografování detailů krajiny, lesů a potoků. Budeme se snažit využít podmínek v terénu na maximum a uskutečnit alespoň jedno pravé focení hvězd. Vytipovaná fotografická místa jsou maximálně hodinu pěšky od ubytování, pokud bude mít někdo zájem jít na delší tůru, můžeme vyřešit individuálně. 

Projdeme si tak kompletní proces vzniku fotografie krajiny od jejího plánování, přes samotné focení až po finální úpravu a export.

Po celou dobu se vám budou věnovat dva zkušení lektoři.

R

1. den

Sraz všech účastníků ve 14:00 v místě konání fotokurzu – Hotel Labská bouda. Bude následovat seznámení s programem fotokurzu dle aktuální meteorologické situace a úvodní přednáška o ovládání fotografické techniky a teorie fotografování krajiny. Dle podmínek focení západu a noční krajiny.

R

2. den

Brzy ráno fotografování východu Slunce a případně i noční oblohy. Během dne přednáška o noční krajinářské fotografii a následná diskuze, úpravy fotografií účastníků a ukázka našeho postprocesu. Večer dle podmínek focení západu a noci. 

R

1. den

Sraz všech účastníků ve 14:00 v místě konání fotokurzu – Hotel Labská bouda. Bude následovat seznámení s programem fotokurzu dle aktuální meteorologické situace a úvodní přednáška o ovládání fotografické techniky a teorie fotografování krajiny. Dle podmínek focení západu a noční krajiny. 

R

3. den

Dle podmínek focení východu Slunce a případně i noční oblohy, individuální úpravy fotografií účastníků a ukázka našeho postprocesu. Zhodnocení fotografií účastníků a konec kurzu ve 12:00.

R

Dodatkové informace

Program fotokurzu si dovolují pořadatelé změnit podle aktuálních meteorologických podmínek na místě tak, aby bylo možné uskutečnit co nejvíce úspěšného fotografování v terénu. 

Uvedený program je dobrovolný, místa na fotografování jsou v dojezdové vzdálenosti od ubytování.

V průběhu celého kurzu pak bude probíhat individuální diskuse na různá témata: ovládání fotografické techniky, teorie krajinářské fotografie, výbava pro krajinářskou fotografii, panoramatické fotografie, diskuze na téma přírody a krajiny obecně. 

Doporučené vybavení

Digitální zrcadlovka, objektivy různých ohnisek – od širokoúhlých až po teleobjektivy, (filtry), stabilní a pevný stativ, kabelová spoušť nebo aplikace v mobilu, která umožňuje režim Bulb!

Batoh na fototechniku a nějaké oblečení, svačinu a pití. Teplé a nepromokavé oblečení, kvalitní obuv, čepice, rukavice, čelovka. Pokud lze vlastní notebook s Adobe PS či jinými editačními programy.

Veškeré naše úpravy probíhají v Adobe Photoshop, Lightroom a programech na skládání fotek, které jsou zdarma. Pokud Photoshop či Lightroom nemáte, nic se neděje, zkusíme stejných výsledků docílit jinak.

Nezapomeňte popřípadě léky, které pravidelně užíváte. 

Cena 3 990 Kč

záloha 3 990 Kč

Co je v ceně a co ne?

služby dvou lektorů po celou dobu kurzu

kvalitní výukové materiály

2 postprocess videa

strava

ubytování

pojištění

Storno podmínky nad rámec Všeobecných obchodních podmínek

1) V souvislosti s epidemií Covid-19 a nařízením vlády v ČR bere zákazník na vědomí, že pro ubytování může odpovědný orgán vyžadovat očkování nebo negativní test na Covid-19. V takovém případě je na zákazníkovi, aby si očkování nebo výsledky testu opatřil na své náklady, pokud trvá jeho vůle zúčastnit se kurzu. Pokud z tohoto důvodu se zákazník nechce zúčastnit kurzu, řídí se storno podmínkami uvedenými ve Všeobecných smluvních podmínkách. 

2) Pokud bude zákazníkovi úředně nařízena karanténa v souvislosti s Covid-19 a konec karantény bude až po zahájení kurzu, propadá záloha za kurz pořadateli. Ze zbylé alikvotní částky bude vystaven voucher na kurz dle výběru pořádaný pořadatelem v průběhu následujících 180 dní od začátku kurzu. Rozdíl bude vrácen klientovi. Zákazník se samozřejmě může na kurz dostavit později, ale nepřísluší mu v takovém případě žádná kompenzace. 

3) Dále pokud v souvislosti s epidemií Covid-19 nebo jiných epidemií dojde ke zrušení kurzu ze strany pořadatele z důvodu nařízení vlády, které zakazuje nebo omezuje pořádaní takovýchto akcí budou veškeré platby zákazníkům vráceny v plné výši. Zákazníkům však nepřísluší žádná další náhrada. 

 

Pořadatelé kurzu

Lukáš Veselý – lektor

IČO: 07554206 

U Lesa 15 Praha, 142 00 

+420 603 243 108 

info@lukasvesely.com 

Jiří Benda – druhý lektor

IČO: 76453774

Na Výšině 3274 Havlíčkův Brod, 580 01

+420 777 147 836

photographybenda@gmail.com

100% zabezpečená transakce

Chráníme vaše údaje

Unikátní workshop

Fakturační údaje

Další informace

Produkty

Workshop Zimní Krkonoše - leden
21.-23. leden
3.990,00 

Vaše objednávka

Produkt Mezisoučet
Workshop Zimní Krkonoše
  × 1

Počet zbývajících míst 4

3.990,00 
Mezisoučet 3.990,00 
Cena celkem 3.990,00 
  • Proveďte platbu přímo na náš účet. Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.

POZOR SPECIÁLNÍ SLEVOVÁ AKCE KDYŽ OBJEDNÁTE DALŠÍ KURZ!
Objednejte spolu s workshopem i kurz ovládání nejlepšího grafického programu Adobe Photoshop a dostanete ho za cenu zlevněnou o 500 Kč. Nyní místo 6999 Kč pouze 6499 Kč. Neváhejte, tato nabídka se už nebude opakovat!